O společnosti

Profil společnosti

Společnost Golden Snack® s.r.o. byla založena v roce 2000 v Chýnově u Tábora. Zabýváme se výrobou a distribucí, pelletových snacků, crackerů, bramborových lupínků, slaných tyčinek a popcornu. Naše produkty jsou registrovány pod značkami: Golden Snack, Golden Rings, Staročeské krekry, Staročeské brambůrky a Staročeské soletky. Všechny uvedené výrobky nabízíme v různých příchutích a gramážích. Důsledně sledujeme kvalitu vstupních surovin (pelletů, speciálních odrůd brambor, slunečnicových a palmových olejů, vybraných druhů koření) a dodržování výrobních postupů. Součástí našeho výrobního programu je i výroba stále oblíbenějších privátních značek, kde jsme schopni splnit přání zákazníka týkající se sortimentu, gramáže i designu balení výrobku. Díky tomu patříme v současné době mezi největší výrobce privátních značek pro národní i nadnárodní řetězce.

Důsledně sledujeme jak kvalitu vstupních surovin tak výsledného produktu.

Zásadní důraz klademe na kvalitní spolupráci s obchodním partnerem.

Privátní značky

Společnost Golden Snack s.r.o. je největším výrobcem privátních značek v České republice a významným výrobcem v EU. (Chipsy, Snacky, Tyčinky, Popcorn) Reference: Kaufland CZ, SK, RO, BG, HR, PL, Ahold, Tesco, Billa, Penny Market, Flosman, Čepos, COOP, Rosa Market, CBA, KON – RAD, COOP Slovensko aj.

Výroba

Výrobní kapacita společnosti Golden Snack s.r.o. je koncipována mezi 3 samostatné výrobní linky. Je tím zaručena dostatečná kapacita pro výrobu brandových položek společnosti tak privátních značek. Balící automaty jsou osazeny nejmodernějším vážícím systémem ISHIDA, který byl rozšířen o detektory předmětů. Detektory naprosto eliminují cizí těleso v koncovém výrobku určeném pro spotřebitele. V minulém roce jsme rozšířili olejové hospodářství, zákazník tak má možnost výběru mezi palmovým olejem nebo slunečnicovým olejem.

Tato webová stránka používá soubory cookies

Na těchto webových stránkách používáme soubory cookies. Sbíráme informace o tom, jak naše stránky používáte, abychom měli přehled o návštěvnosti a mohli jsme tak dále zlepšovat dojem z toho webu. Abychom mohli tato data přehledně vyhodnocovat, sdílíme je také s aplikacemi společnosti Google.

Podmínky ochrany osobních údajů