" " " " " "

O společnosti

Profil společnosti

Společnost Golden Snack® s.r.o. byla založena v roce 2000 v Chýnově u Tábora. Zabýváme se výrobou a distribucí, pelletových snacků, crackerů, bramborových lupínků, slaných tyčinek a popcornu. Naše produkty jsou registrovány pod značkami: Golden Snack, Golden Rings, Staročeské krekry, Staročeské brambůrky a Staročeské soletky. Všechny uvedené výrobky nabízíme v různých příchutích a gramážích. Důsledně sledujeme kvalitu vstupních surovin (pelletů, speciálních odrůd brambor, slunečnicových a palmových olejů, vybraných druhů koření) a dodržování výrobních postupů. Součástí našeho výrobního programu je i výroba stále oblíbenějších privátních značek, kde jsme schopni splnit přání zákazníka týkající se sortimentu, gramáže i designu balení výrobku. Díky tomu patříme v současné době mezi největší výrobce privátních značek pro národní i nadnárodní řetězce.

Důsledně sledujeme jak kvalitu vstupních surovin tak výsledného produktu.

Zásadní důraz klademe na kvalitní spolupráci s obchodním partnerem.

Privátní značky

Společnost Golden Snack s.r.o. je největším výrobcem privátních značek v České republice a významným výrobcem v EU. (Chipsy, Snacky, Tyčinky, Popcorn) Reference: Kaufland CZ, SK, RO, BG, HR, PL, Ahold, Tesco, Billa, Penny Market, Flosman, Čepos, COOP, Rosa Market, CBA, KON – RAD, COOP Slovensko aj.

Výroba

Výrobní kapacita společnosti Golden Snack s.r.o. je koncipována mezi 3 samostatné výrobní linky. Je tím zaručena dostatečná kapacita pro výrobu brandových položek společnosti tak privátních značek. Balící automaty jsou osazeny nejmodernějším vážícím systémem ISHIDA, který byl rozšířen o detektory předmětů. Detektory naprosto eliminují cizí těleso v koncovém výrobku určeném pro spotřebitele. V minulém roce jsme rozšířili olejové hospodářství, zákazník tak má možnost výběru mezi palmovým olejem nebo slunečnicovým olejem.