Certifikáty

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

mediální prostor je dnes otevřen všem a není prakticky možné zabránit tomu, aby v něm byly publikovány nekompletní a mnohdy i nepravdivé informace, které nejde nijak ověřit, ani zjistit, v čím zájmu jsou tyto informace vlastně publikovány.

Protože si vážíme našich zákazníků, považujeme za nutné Vás ubezpečit, že naše výrobky pravidelně testujeme v akreditovaných laboratořích a naší produkci pravidelně kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce.

Nevýznamnou část naší produkce vyvážíme také do zemí EU. I tam probíhá kontrola kvality našich výrobků.

Kromě zmíněných kontrolních procesů, v naší společnosti každoročně probíhá audit certifikačního orgánu TÜV SÜD, při kterém je přísně kontrolována kvalita výrobních procesů. Na závěr, pokud certifikační orgán neshledá nedostatky, potvrzuje, že výroba splňuje požadavky stanovené normou IFS Food, aktuálně verze 6.1.

Chceme touto cestou ubezpečit naše zákazníky a obchodní partnery, že během téměř dvacetiletého působení na trhu, vyrábíme pro naše zákazníky slané a kořeněné pochutiny, tak aby vyhověly všem, v současné době platným normám a předpisům.

Záhostice 15. listopadu 2019

Ing. Jiří Makovec

Jednatel společnosti Golden Snack s.r.o.